Śląsk Rośnie Zielono
licznik gości 298294

Pakiety edukacyjne

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu w dniach 22-23 września 2012 r., podczas corocznej edycji Jarmarku Franciszkańskiego, uruchomiła punkt edukacyjny „Przyroda Śląska”. W punkcie wydawano pakiety edukacyjne (folder opisujący walory opolskich rezerwatów przyrody, komplet broszur poświęconych wybranym elementom przyrody Śląska oraz komplet gadżetów edukacyjnych dla najmłodszych i nie tylko) oraz udzielano informacji o realizowanej kampanii „Śląsk rośnie zielono”, a także o zasadach i sposobach ochrony przyrody Śląska.

Punkt cieszył się ogromnym zainteresowaniem; Opolanie ustawiali się w długich kolejkach aby otrzymać pakiet, porozmawiać, podzielić się opiniami, wyjaśnić wątpliwości. Z przyjemnością możemy poinformować, że inicjatywa Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Opolu została zdecydowanie pozytywnie oceniona przez odwiedzających nasz punkt.

 

Po odbiór bezpłatnych pakietów edukacyjnych zapraszamy do siedziby Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu ul.Stalingradu 66.